top of page
Modern Architecture

HAKKIMIZDA

Gelişmekte olan ülkemize paralel olarak alüminyum sektöründeki ihtiyaçların hızla artmasının doğal sonucu olarak, 
2019 yılında Hatay'ın Antakya İlçesinde Semir TAŞKIN ve Ortakları tarafından Setal Alüminyum Profil Metal Sanayi Tic. Ltd. Şirketi  adı altında faaliyete başlamıştır.

Yılların ticaret deneyimi ve özgüveni bizi bu sektörde yer almamızda cesaretlendirmiştir. Setal Alüminyum’un müşterilerine sağladığı en büyük avantaj aynı çatı altında alüminyum biyetten başlayıp mekanik ve yüzey işlemi yapılmış bitmiş profil alabilmesidir. Bu, nakliye maliyetlerinde ekonomik ve profillerin çeşitli işlemlere tabi tutulması sırasında firmalar arası nakliyelerde oluşabilecek hasarların önlenmesine imkan sağlamaktadır.

Yenilikler yaratmak ve yüksek kaliteli alüminyum ürünleri ucuza mal etmek için sürekli kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Ürün kalitemizi sürekli arttırmanın yollarını aramanın yanı sıra, sadece müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla kalmayıp, beklentilerin üzerinde bir servis sağlamayı hedeflemekteyiz.

Ana faaliyet konularının yanı sıra su ısıtma sektöründe kısa sürede gelişerek, sektörün yenilikçi ve güvenilir kuruluşları arasında yer aldı.
Halen üretimi devam eden SOLARCOL, SUNCOL ve SUNCOL PLUS Güneş Kollektörleri'nin  bugün de yurt içi satışlarına devam etmektedir.

Setal Alüminyum iş ortaklarıyla Varlıkları koruyup, hayatı sürdürülebilir kılmayı hedeflemektedir. Güvenilirlik, yerel deneyim, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temel değerleri ile birlikte iş ortaklarıyla güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler oluşturmakta ve onlara özel çözümler geliştirmektedir. 
"Daha az satın alın, iyi seçin, kalıcı hale getirin." mottosuyla uzun vadeli değer yaratmayı hedeflemektedir.

Ayrıca alümniyum sektöründe yüksek katma değerli ürünlere yönelik yatırımlar ve AR-GE tesisi için çalışmalara devam etmektedir. Bu yatırımlar, sağlayacağı istihdam ve ihracat artışıyla ülkemizin iç-dış ticaret dengesine pozitif katkı sağlayacaktır ve savunma, havacılık, makine, gemi, otomotiv ve esnek ambalaj gibi yüksek performanslı alüminyum ürünlerine ihtiyacı olan stratejik sektörlerin gelişiminde de önemli bir rol oynayacaktır.

KONUM

Merkez ofisimiz HATAY Antakya merkezinde

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktan daha fazlasını hedefleyen, yetenekli ve tutkulu bireylerden oluşur. Bu nitelikler şirketimizi sürekli olarak daha ileriye taşır. Ekip üyelerimizin masaya getirdiği benzersiz fikirler günün sonunda hep aynı amaca hizmet eder ve sizlerle paylaştığımız yüksek kaliteli ürünlere dönüşür. Aşağıda ekibimiz hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

bottom of page